Līdz oktobra beigām slēdz tiltu pār Tartaku Višķu pagastā

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada Višķu pagastā šodien sāk Tartaka tilta atjaunošanas darbus uz valsts vietējā autoceļa Viroveika–Juriši (V722) (5,19. km). Pārbūves laikā līdz šā gada oktobra beigām tilts būs slēgs autotransporta satiksmei, gājējiem būs iespēja šķērsot upi pa tiltu arī būvdarbu laikā. Apbraucamā ceļa maršruts ir pa vietējo ceļu Ostrova–Vīgantu stacija (V684) un pašvaldības ceļu.

Darbu ietvaros atjaunos tilta koka klāju, kā arī tērauda siju aizsargpārklājumu, uzstādīs drošības barjeras un veiks citus nepieciešamos remontdarbus.

Būvdarbus veic SIA Būvinženieris, Tartaka tilta atjaunošanas izmaksas ir 110 110 eiro (ar PVN), būvuzraudzību nodrošina SIA Būvju profesionālā uzraudzība.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa                    

Darbnīca “Urtawood” – vieta, kur sastapt mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus