LIAA Daugavpils biznesa inkubators piesaka 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā

Pagastu un pilsētu ziņas

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Daugavpils biznesa inkubators izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā tiks uzņemti 15 biznesa ideju autori.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā. 

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Jeļenu Dedeli, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz daugavpils@liaa.gov.lv vai zvanot 62401094.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/pirmsinkubacija

Par pieteikuma aizpildīšanu: www.youtube.com/watch?v=hbRLuUXdL5A

Papildu informācija:

LIAA Daugavpils biznesa inkubators
Viestura iela 2, Daugavpils
daugavpils@liaa.gov.lv
Tālrunis: 62401094
Inkubatori.magneticlatvia.lv

Kultūras centrā “Vārpa” skatāma izstāde “Atspulgi Daugavā”