“Laimes koki” Naujenē

AKTUĀLI

21. septembrī tika atzīmēta Pasaules talkas diena un tajā piedalījās arī aktīvie Naujenes pagasta jaunieši. Pasaules talka tiek rīkota ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību globālajām vides izmaiņām. Tā kā Latvijā “Lielā talka” notiek pavasarī, tad rudenī tika nolemts stādīt kokus un šobrīd Naujenes mazo parku rotā 5 jauni ceriņu krūmi, kas būs gan kā vēstnesis, ka Naujenes jaunieši atbalsta vides pasākumus, gan kā mazs ieguldījums globālās ekosistēmas saglabāšanā. Naujenes jaunieši ļoti lepojas ar paveikto un savu ieguldījumu - vēl jo vairāk tāpēc, ka nevienam nekas nav jāpierāda kāpēc tā rīkoties ir pareizi!

Svarīgi ir arī tas, ka Daugavpils novadu šajā akcijā pārstāvēja tikai 2 pagasti un mēs – Naujenes jaunieši bijām vieni no viņiem! Esam lepni par paveikto! Mēs novēlām Latvijai būt labai, tīrai, spožai, glītai, sakoptai!

Rakstu sagatavoja Naujenes pagasta brīvprātīgā Natālija Stankeviča kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Ingu Rozenštoku

Daugavpils novada un Višķu pagasta delegācijas vizīte Osnabrikā