Lai skan vasara!

Kultūra

Šī gada 16. jūnijā Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā izskanēja jautrs un ļoti sirsnīgs koncerts “Lai skan vasara!”.

Ar svētku programmu viesojās Maļinovas pagasta vokālā interešu grupa “Ivušķi” (vadītāja Natālija Davidova). Muzicēja un dziedāja visiem pazīstamas un sirdij mīļas dziesmas.

Arī mūsu senioriem, klausoties pazīstamas dziesmas, sirdi pildījās ar gaišumu un mīlestību. Koncertā izskanēja ne tikai dziesmas, bet skaisti dzejoļi. Dzejniece Tamāra Trutjko nolasīja visiem savu mīļāko dzeju. Visi pasākuma dalībnieki jautri pavadīja laiku, dziedāja un atpūtās. Vecāka gadagājuma cilvēki vēl arvien ir aktīvi un enerģiski. Senioriem bija iespēja labi atpūsties un sajust, ka katrs ir vajadzīgs. Koncerts bija viegls, skaists un jautrs – gluži kā paši dalībnieki.

Augšdaugavas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece, Laura Jakovļeva

Aizsargājamo ainavu apvidū “Augšzeme” nav atļauts pārvietoties ar ūdens motocikliem