Lāču pamatskolas 6. klases skolēnu piedzīvojumi Meža ekspedīcijā

Izglītība

16. septembrī Lāču pamatskolas 6. klases skolēni piedalījās Latvijas Valsts Mežu organizētajā ekspedīcijā mežā, Kalupē.

Skolēniem bija lieliska iespēja piedalīties interesantā, izzinošā pasākumā. Trīs stundu laikā  mēs paspējām uzzināt daudz jaunu interesantu lietu. Piemēram to, ka celofāns un daži medikamenti ir taisīti no koksnes. Iemācījāmies izrēķināt koka garumu ar divu zariņu palīdzību, celt tiltu no dēļiem bez jebkādiem instrumentiem un naglām. Un tagad mēs arī varam pateikt, cik gadu ir priedei, kas ir mūsu auguma. To visu mēs varējām ierakstīt savās darba burtnīcās, kuras saņēmām ceļa sākumā. Ceļa beigās mums bija iespēja sarīkot pikniku, pacept desiņas. Atmosfēra svaigajā gaisā pie ugunskura bija izcila!

Atgriezāmies mazliet noguruši, bet priecīgi.

Liels paldies uzņēmumam “Lavijas valsts meži” un tā darbiniekiem par labi organizēto, interesantu un lietderīgu pasākumu!

Lāču pamatskolas skolotāja V. Nikolajeva

Bērnu rokdarbu izstāde - konkurss Maļinovā