Kvesta spēle “Ar saknēm Medumos”

AKTUĀLI

Kvesta spēle “Ar saknēm Medumos” norisināsies 2022. gada 25. septembrī Medumos, Medumu parka teritorijā. Piedalīties kvesta spēlē var no plkst. 12:00 līdz plkst. 15:00. Aktivitātes laikā aicinām ik katru doties dabā, lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku kopā ar ģimeni, lieliski izklaidēties un iepazīt Medumu pagasta vēsturi kopā ar Mums.
Kvesta uzdevums ir atrast visus noslēptos 15 QR kodus, atšifrēt katru QR kodu un izpildīt pareizi visus uzdevumus.
Pirms doties kvesta spēlē, Jums ir jāpārliecinās, vai Jūsu viedierīce nolasa QR kodus, vai jāielādē kāda no QR kodu nolasīšanas programmām. Neaizmirstat, ka Jums būs nepieciešams interneta pieslēgums, lai izpildītu uzdevumus.
Reģistrēties kvesta spēlei “Ar saknēm Medumos” var 25.septembrī no plkst. 12:00 līdz 15:00 Medumu jauniešu centra telpās, Alejas ielā 13. Katrs dalībnieks, kurš izpildīs visus kvesta uzdevumus, saņems Kalkūnes jauniešu attīstības centra jauniešu sagatavoto nelielu balvu.
Kvesta spēle tiek organizēta Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Kopā” ietvaros. Sīkāku informāciju par kvesta spēli “Ar saknēm Medumos” vari saņemt rakstot uz e-pastu natalija.polovaja@augsdaugavasnovads.lv vai andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv vai zvanot pa telefonu  +371 28469958

Projektu “KOPĀ” līdzfinansē Eiropas Savienība🇪🇺. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

24. septembrī norisināsies kvesta spēle “Ar saknēm Kalkūnē”