Kultūras centrā “Vārpa” turpinās kino vakari

AKTUĀLI

Katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 18.00 Kultūras centrā "Vārpa" būs skatāmas kinofilmas. Septembra filma – vēsturiska viduslaiku drāma “Aptiekārs Melhiors”.

Viduslaiku Tallinā tiek noslepkavots augsts ordeņa bruņinieks. Nākamajā dienā sabrūk vecā klostera siena un notiek vairākas slepkavības, kas pārsteidz visu pilsētu. Brīvmūrnieku vecākajam, kurš laboja sienu, tiek nocirsta galva, savukārt priesteris un mūks tiek noindēti. Tiesnesis Dorns nolemj iesaistīt aptiekāru Melhioru šī nozieguma izmeklēšanā. Viņš atklāj, ka bruņinieks, kurš it kā ieradies šeit nejauši, patiesībā meklējis noslēpumaino “Tallinas gūstekni”, taču nezināmu iemeslu dēļ meklējis viņu nevis cietumā, bet gan dominikāņu klosterī. Vai aiz visām slepkavībām slēpjas viens un tas pats slepkava vai arī ir vēl kāds, kurš atdarina noziegumus, lai slēptu savas pēdas? Melhiors saprot, ka atbilde uz noslēpumu slēpjas jautājumā, kurš vai kas ir noslēpumainais Tallinas gūsteknis?

Filmas reklāmas rullītis: https://www.youtube.com/watch?v=UZnOXMVTeR0&t=4s

Filmas garums – 1h 40 min

Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Vācijas kopražojums ar latviešu aktieru Jura Strengas un Gata Gāgas piedalīšanos.

Filma ierunāta latviešu valodā.

Ieejas maksa: EUR 3

Zinību diena Bebrenē