Kroņu veidošanas darbnīca Naujenes bibliotēkā

AKTUĀLI

27. jūlijā plkst. 17.00 Naujenes bibliotēka aicina visus interesentus uz Kroņu veidošanas darbnīcu, ko vadīs Kristīne Kuņicka!

''Kroņu veidošanas darbnīca'' ir radoša meistarklase, kurā piedaloties, ir iespējams izgatavot sev pasakainu Kroni vai kādu citu skaistu matu rotu foto sesijai, reklāmai, Kāzām, kā dāvanu, festivālam vai jebkuram citam notikumam. Lai piedalītos šajā darbnīcā nav jābūt priekšzināšanām vai skaidram mērķim, kādu galvas rotu gribi izveidot, materiāli kroņu izgatavošanai būs pieejami un viss iedvesmai būs nodrošināts! Var paņemt līdzi vecās, saplēstās krelles vai pērlītes, ko var izmantot sava īpašā kroņa izgatavošanā!!! Kroņi šobrīd ir ļoti aktuāli un moderni visur un visā. Tie ienes prieku, svinīgumu un vienkārši ir ļoti graciozi.

Tiekamies Kroņu veidošanas darbnīcā Naujenes bibliotēkā pēc adreses Daugavas ielā 34, Krauja, Naujenes pagasts, tālr. uzziņām 65450246.

Kultūras norises novadā 14.-21.07.