Koris „Latgale” iesaistās virtuālajos festivālos

AKTUĀLI

Laikā, kad visā pasaulē mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem nav iespējams klātienē piedalīties konkursos un festivālos, tiek meklēti alternatīvi ceļi, kā saglabāt kopīgo festivāla gaisotni un norises tradīciju.

Daugavpils novada Kultūras centra „Vārpa” jauktais koris „Latgale” ir iesaistījies trijos online festivālos. Trīs vakarus pēc kārtas, 3., 4. un 5. jūlijā, plkst.23.00 varēs vērot kora priekšnesumu pirmajā virtuālajā koru festivālā „Costa Rica”, ko rīko Kostarikas kultūras ministrijas „ProPaz Choral Fest” asociācija.  Festivāls ir veltīts miera, draudzības un solidaritātes veicināšanai pasaulē. Lai sekotu līdzi norisēm, aicinām pieslēgties pasākuma mājas lapai sociālajā tīklā facebook: https://www.facebook.com/watch/ChoralFestCostaRica

Savukārt laikā no 10. līdz 17. jūlijam jauktais koris „Latgale”  gaidīs ikviena atbalstu, kurš nobalsos par kolektīva izpildīto dziesmu Eiropas folkloras asociācijas rīkotajā XII Eiropas folkloras čempionātā „EURO FOLK 2020”, kas norisinās Bulgārijā, bet šoreiz EAFF lapā sociālajā tīklā facebook. Pasākumu varēs vērot arī „EuroFolk TV Championship” kanālā youtube. Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/931322080625005/

Neparastā kopprojektā sadarbība ar kultūras centra vokālo ansambli „Stage On” ir tapuši video ieraksti divām dziesmām, kas pirmizrādi piedzīvos 25. jūlijā festivālā „Muzykys Skrytuļs”. Sekot līdzi festivāla norisēm var sociālajā tīklā facebook: https://www.facebook.com/muzykysskrytuls/

Špoģu Mūzikas un mākslas skolai panākumi Valsts konkursā!