KONTAKTU PLATFORMA: vieta, kur atrast īsto freelanceri

AKTUĀLI

Meklē mārketinga vai e-komercijas speciālistu, web lapu izstrādātāju, kopiraiteru, fotogrāfu vai kādu citu freelanceri? Tad LIAA Daugavpils biznesa inkubators aicina uz pasākumu “Kontaktu Platforma”, kas notiks 4. augustā, plkst.17:30 kafejnīcā “LAMPA” (Rīgas ielā 14, Daugavpilī).

Pasākums “Kontaktu Platforma” ir veidots tā, lai sava darba profesionāļi varētu pastāstīt par sevi un savu darbu, bet uzņēmēji un cilvēki, kuri meklē komandu vai domubiedrus, varētu tos atrast vienuviet. Pasākuma laikā notiks arī tīklošanās sesija, kurā visi dalībnieki varēs savstarpēji iepazīties.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, darba valoda - latviešu, krievu. Vēl ir palikušas pāris vietas freelanceriem, kuri vēlas par sevi pastāstīt: https://ej.uz/KontaktuPlatforma_freelance, reģistrācija pasākuma apmeklētājiem: https://ej.uz/kontaktuplatforma_apmeklētājiem .

Papildu informācija:

Jeļena Dedele
LIAA Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401
Tālrunis: +371 62401094
Mobilais tālrunis: +371 26287770
E-pasts: daugavpils@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv

Iznācis “Augšdaugavas Novada Vēstis” jūlija numurs