Konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2017” laureāts – ceļmalas krogs “Baltais krogs” Naujenes pagastā

AKTUĀLI

Noslēgusies vērtēšana, un zināmi ikgadējā konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2017” rezultāti. Šis pasākums jau ir kļuvis par stabilu tradīciju, un katru gadu tajā iesaistās uzņēmumi no visas Latvijas. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šobrīd ir noteikti nozares labākie. Tās ir aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti, veikali, specializētie veikali, tirdzniecības centri, ražotnes–veikali, ēdināšanas uzņēmumi – bistro, kafejnīcas–picērijas, kafejnīcas–konditorejas, kafejnīcas–veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni un viesnīcu restorāni.

Konkurss „Latvijas Labākais tirgotājs” ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Nosakot labākos Latvijā, tirgotāju konkurss notiek kopš 1995.gada.

Katru gadu ir pašvaldības, kas aktīvi iesaistās konkursa organizēšanā – tām rūp novada tirdzniecības kultūras attīstīšana, un pašvaldības atbalsta vietējos uzņēmumus. Konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2017” finālā tika izvirzīti 52 objekti no kopumā 124. No konkursa finālistiem 17 ir tirdzniecības, 20 ēdināšanas objekti, astoņas aptiekas, divas viesu mājas un viesnīcas, četras degvielas uzpildes stacijas un viens lauku tūrisma objekts.

Atkarībā no saņemto punktu skaita šogad ir lielāks Galvenās balvas saņēmēju skaits nekā iepriekšējos gados – 12, par uzvarētājiem atzīti 15 uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17 un dalībnieka diplomu saņems astoņi konkursa finālisti.

Laureāta diploms tika piešķirts arī uzņēmumam SIA “Vest R”, ceļmalas krogam “Baltais krogs” Daugavpils novada Naujenes pagastā. Apsveicam!

Paziņojums par Latgales kultūras programmas projektu konkursa izsludināšanu