Kempings “Daugavas lokos” aicina ciemos baudīt vasaru un pavizināties ar kuģīti “Dinaburga”

AKTUĀLI

Kempings “Daugavas lokos” atrodas aizsargājamā teritorijā – Dabas parkā “Daugavas loki”, tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišķu sādžā.  Atpūsties Daugavas lokos ir unikāla iespēja, jo šī vieta ir iekļauta UNESCO mantojumā. Visapkārt valda miers un klusums - īsta “miera osta”, bet arī aktīvās atpūtas cienītāji nepaliks vienaldzīgi.

Šeit tiek piedāvāta lieliska iespēja pavizināties ar kuģīti “Dinaburga”, iepazīstot kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī krāšņāko un apskates objektiem bagātāko Daugavas posmu savām acīm.

Kempingā tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts. Pašā Daugavas upes krastā apmeklētājiem pieejamas 10 mājiņas, katrā mājiņā ir 6 gultasvietas,  gultasveļa, apgaismojums, rozetes, ventilācija, krēsli, galds, pakaramie. Ir pieejamas arī Vācijā ražotās glempinga jeb zvanu teltis, kuras ir aprīkotas ar logiem, moskītu tīkliem, elektrību, dizaina elementiem, kabīnēm, terasi, āra apgaismojumu.

Atsevišķā ēkā atrodas koplietošanas dušas un tualetes, virtuve ar elektrisko tējkannu, ledusskapji, elektriskā plīts. Kempingā pieejams arī dzeramais ūdens, kafijas automāts.

No 2022. gada darbojas ātrās ēdināšanas restorāns “Oi, gords!” zem atvērtas debess, kurā var nobaudīt gan klasiskas uzkodas, gan vietējos ēdienus un atspirdzinošus dzērienus.

Viens no kempinga lepnumiem ir pirts un kubls ar skatu uz Daugavas lokiem. Šeit ir padomāts arī par bērniem, “Kempingā Daugavas lokos” ir arī bērnu laukumiņš un volejbola tīkls, futbola laukums.

Kempingā var nakšņot savās automašīnās vai teltīs. Neatkarīgi no izvēlētā nakšņošanas veida, visiem kempinga viesiem ir pieejams grils, ugunskura vieta, krēsli un galds. Šī ir burvīga vieta, lai ķertu zivis vai peldētos. Neskaitot naktsmājas un pirts procedūras, par papildus samaksu ir iespējams  izbraukt Daugavas lokus ar laivām, SUP dēļiem vai koka plostiem. 

Gar kempingu izvietotas pastaigu un velo takas, pa kurām Kempings “Daugavas lokos” piedāvā iespēju izbraukt ar elektrovelosipēdiem!

Informāciju sagatavoja:

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA”

+371 65476748, +371 29431360.

turisms@augsdaugavasnovads.lv

Ģimenes dārza svētki Ambeļos