Kalupes futbolisti plūc laurus

AKTUĀLI

4. jūnijā Višķu stadionā norisinājās Latvijas 2. līgas čempionāta 1.posma Austrumu zonas spēle, kurā tikās abas Augšdaugavas novadu pārstāvošās komandas - FK “Kalupe” un Augšdaugavas novada sporta skola. Abas komandas bija nopietni noskaņotas uz uzvaru, tomēr ar rezultātu 2:0 uzvaru izcīnīja Kalupes komanda. Vārtus Kalupes komandas laba guva Jurijs Halimons un Ričards Raščevskis.

Tā bija septītās kārtas spēle. Ar šo kārtu noslēdzās pirmā posma aplis. Pēc pirmā posma pirmā apļa situācija turnīra tabulā ir sekojoša: Austrumu zonā  1. vieta ir FK “Kalupe” ar 19 punktiem - 6 uzvaras un vien neizšķirts. Savukārt Augšdaugavas novada sporta skolas komanda ierindojas 4. vietā ar 3 uzvarām, vienu neizšķirtu un 3 zaudējumiem.

Pēc pirmā apļa rezultatīvākie spēlētāji ir Kalupes komandas pārstāvis Ričards Raščevskis, kurš ierindojas 1. vietā ar gūtajiem 8 vārtiem, kā arī Aigars Catlakšs, kurš ar gūtajiem 5 vārtiem ir 4. vietā.

Tuvākā spēle notiks 17. jūnijā plkst. 17.00 Limbažu stadionā, kur FK “Kalupe” mērosies spēkiem ar FK “Limbaži”.

Aicinām pieteikties Stendera ziņģu festivāla tirdziņam