Jauns rotaļu laukums jaunatnes aktīvai laika pavadīšanai

AKTUĀLI

Jaunajai paaudzei ir radīta labvēlīgāka vide Ilūkstes bērnudārzā, kur veikts kosmētiskais grupiņu telpu remonts, bet šovasar izbūvēts arī jauns bērnu rotaļu laukums pie Ilūkstes estrādes. Laukums atbilst visām mūsdienu drošības sertifikācijas prasībām.

“No iedzīvotājiem ir nākusi iniciatīva, ka ir nepieciešams moderns rotaļu laukums. Plānojot budžetu, pašvaldība paredzēja ievērojamu summu, gandrīz 170 000 eiro, bērnu rotaļu laukuma izbūvei,” skaidro R. Līcis.

Projektēšanas darbi uzsākās jau janvārī, bet, iestājoties pavasarim, uzsāka būvdarbu veikšanu. Rezultātā jūlija vidū objekts jau bija gatavs ekspluatācijai. Atrakcijas var izmantot gan pavisam mazi bērni, gan arī lielāki. Ir novērots, ka pastaigu laikā šeit aktīvi pavadīt laiku nāk bērnudārza grupiņas. Objekts atrodas samērā patālu no pilsētas centra, bet tā atrašanās vieta tiek pamatota ar to, ka citviet līdzīgu objektu izbūvēt bija neiespējams, turklāt blakus atrodas estrāde un objekti viens otru papildina. Nākotnē apkārtnē varētu tapt slēpošanas trase un botāniskais dārzs.

Par Raiņa vidusskolas absolventu ziedojumiem pie skolas tapis arī neliels treniņu laukums skolēniem.

Jaunas grāmatas Augšdaugavas novada kopkatalogā