Jauno mākslinieku panākumi Ulbrokā

AKTUĀLI

25. septembrī noslēdzās Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas organizētais keramikas vides objektu konkurss “PIEPILSĒTAS PĻAVAS’’.

Konkursā piedalījās Krimuldas Mūzikas un mākslas skola, Ropažu Mūzikas un mākslas skola “Rodenpois”, Ventspils mūzikas skola, Salaspils, Ulbrokas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, Jēkabpils un Siguldas mākslas skola, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, Garkalnes mākslas skola, Pļaviņu mākslas skola, kā arī Špoģu Mūzikas un mākslas skola.

Bērni izgatavoja un uzstādīja vides objektus, kuri bija uztaisīti pārsvarā no māla, metāla, koka. Pēc žūrijas vērtējuma mūsu skolas izglītojamo darbi tika augsti novērtēti.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Dmitrijs Žisņevskis ar darbu ‘’Gaisa skaņas’’ ieguva 3.vietu, savukārt Laura Mickeviča ar darbu ‘’Bronzas zelta zivtiņa – viena vēlēšanās’’ ieguva 1. vietu. Grupas darbs "Dabas kalkulators" ieguva ATZINĪBU. Izglītojamās Laurencijas Liepas darbs "Parka dambrete" ieguva specbalvu no Kultūras centra "Ulbrokas Pērle".

Izglītojamos konkursam sagatavoja skolotājs Valdis Grebežs.

 Vides objekti tika uzstādīti 21. augustā pie Kultūras centra "Ulbrokas Pērle" un tos varēs apskatīt līdz oktobra beigām.

Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā noslēdzās labdarības akcija