Jauniešu pasākums Nīcgalē

Jaunatnei

3. jūnijā Nīcgales pagastā notika radošās un sporta aktivitātes jauniešiem, veltītas Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai. Jaunieši varēja pagatavot gan kaklarotas, gan gredzenus no pērlītēm un paturēt sev par piemiņu. Pārbaudīja savas zināšanas par Nīcgales pagasta vietām, saliekot puzles ar pazīstamām vietām pagastā. Izmēģināja jaunu gleznošanas veidu ar flomāsteriem un ūdeni, pēc tam uz nokrāsotā fona varēja uzzīmēt, ko vēlas. Jauniešiem tika apgleznotas sejiņas ar sev tīkamākajiem zīmējumiem. 

Jaunieši kopā ar Nīcgales pagasta sporta darba organizatori kārtīgi izkustējās un iesildījās pirms volejbola spēles. Paldies jauniešiem par atsaucību un uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Zane Ozola, Jaunatnes lietu speciāliste

Līgo, līgo Subatē