Jaunieši veidoja informatīvos plakātus

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada jaunieši veidoja informatīvos plakātus Solidaritātes projekta “Rokas un ķepas” ietvaros. Plakātu saturam jāveicina sabiedrības izpratni par tīras un sakoptas vides veidošanu, sakopjot pēc saviem mīluļiem pastaigu laikā.

Konkursam tika iesūtīti 17 darbi. Izvērtējot iesūtītos darbus, vērtēšanas komisija nolēma izmantot visus iesūtītos darbus kā informatīvos plakātus, kas tiks izvietoti novada teritorijā. Katram pagastam  ir iespēja izvēlēties sev tīkamākos plakātus, kas tiks uzdrukāti un nodoti pagastiem.

Drīzumā Skrudalienas, Tabores, Naujenes, Nīcgales un Višķu pagasta teritorijā tiks izvietotas miskastes un kaķus mājas.

Projekts īstenots Eiropas Solidaritātes korpusa – Solidaritātes projektu ietvaros.

Jautrās Lieldienas Ilūkstē