Jaunieši saliedējās pārgājienā

AKTUĀLI

Saulainajā, karstajā vasaras dienā, 22. augustā norisinājās Naujenes, Biķernieku pagasta jauniešu pārgājiens uz Biķerniekiem, pārgājiena galapunkts atradās glempingā “BikBus”.

Pārgājiens ir lielisks veids, kā veicināt pagasta jauniešu iepazīšanos un saliedētību. Pārgājiena laikā, mērojot ceļu no Naujenes jauniešu pulcēšanās vietas līdz galamērķim “BikBus” jauniešiem bija uzdevums, iepazīties ar katru no pārgājiena dalībniekiem, apjautājoties par tā vārdu, interesēm, hobijiem, pārstāvēto ciemu un mīļāko krāsu, ko visbiežāk izmanto savā garderobē.

Nonākot maršruta galamērķī, glempinga vadītāja iepazīstināja ar teritorijas apkārtni un pastāstīja par savu izveidoto atpūtas vietu.

Noliekot mantas un iekārtojoties glempingā, jaunieši sāka iekārtot savu atpūtas vietu, sāka gatavot pusdienas un kurināt ugunskuru, lai pie kopīga pusdienu galda varētu turpināt iepazīties un plānot atlikušo pārgājiena dienas daļu.

Visas dienas garumā jauniešiem tika piedāvātas dažādas saliedēšanās un sporta aktivitātes, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju un popularizētu aktīvo atpūtu pie dabas. Jaunieši aktīvi iesaistījās volejbola spēlē, badmintona spēlē, ledlaužos – atbildot uz dotajiem jautājumiem spēlē “Pastāsti man..” un “Turpinājums sekos”, izstāstot krāsas nosaukumu ar dziesmu, deju, dzejoļu palīdzību, Alias skaidrojošo vārdu spēli, NBJ logo izveide ar komandas biedru palīdzību zālājā, kā arī izveidojot jauniešu aktivitāšu vēlmju sarakstu grupās, ko pārrunājām pie sarunu galda.

Kopā mēs nogājām 9,6 km (10775+ soļu) 1h un 44 minūšu laikā. Jaunieši pārsteidza ar savu izturību visa ceļa garumā un pozitīvo attieksmi pret aktīvu dzīvesveidu. Pārgājiena diena izvērtās par aizraujošu saliedēšanās pasākumu, kas sniedza smieklus, enerģiju un prieku jaunajam mācību gadam, kā arī tika panākts viens no pārgājiena mērķiem – jauniešu iepazīstināšana un Naujenes, Biķernieku jauniešu saliedēšanās pirmais posms.

Jaunieši izsaka pateicību glempinga “BikBus” īpašniecei O.Pankovai par viesmīlīgo uzņemšanu un atpūtas vietas nodrošināšanu.

Uz tikšanos nākamajā pārgājienā!

Informāciju sagatavoja: Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne

Zaļumballe "Atvadas vasarai" Maļinovā