Jaunākie sporta skolas futbolisti gūst pieredzi Liepājā

Pagastu un pilsētu ziņas

No 3.līdz 5. jūnijam Liepājā norisinājās tradicionālais futbola turnīrs „DOBRECOVA CUP 2022”, kur parasti piedalās labākās komandas no Latvijas, kā arī vienmēr ir viesi no Lietuvas un citām kaimiņvalstīm. Arī šoreiz, kā katru gadu,  turp devās U-9 komanda no Ilūkstes. Šoreiz tā ar jaunu nosaukumu  „Augšdaugavas NSS” bija starp daudziem dalībniekiem.
Ļoti aizraujošas, kaut smagas, bet lietderīgas trīs dienas U-9 futbola komandas mazie futbolisti pavadīja vēju pilsētā. Mūsu skolas komanda ieņēma 16.vietu no 28. komandām. Bet rezultāti šajā vecumā ir otršķirīgi, jo galvenais ir tā pieredze, tās emocijas, ko mūsu bērni (7-9gadīgie) ieguva. Par vērtīgās pieredzes gūšanu izbraukumā un turnīrā gādāja treneri A.Kaniņš un K.Zeltiņš.
Šovasar ir ieplānoti vēl divi braucienu uz Liepāju ar citu vecumu futbolistiem.
Futbola nodaļas treneris Armīns Kaniņš

Noskaidroti vieglatlētikas čempioni Augšdaugavas novadā