Izcīnīta Grand Prix balva interneta konkursā “Number One”

AKTUĀLI

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Rolands Kļavinskis ieguvis Grand Prix balvu interneta konkursā "Number One".

Konkursu organizēja Cirka un deju studija „Vivat” ar portāla grani.lv atbalstu. Tas apvienoja talantīgus māksliniekus dažādās kategorijās: horeogrāfija, vokāls, instrumentālais, oriģinālais žanrs (cirka, teātra māksla, modes teātris u.c.). Pēc tā nolikuma konkursantiem bija jāiesūta priekšnesuma video. Skatītāju simpātija tika noskaidrota atbalstītāju balsojuma rezultātā, savukārt godalgoto vietu sadalījums tika uzticēts konkursa žūrijai. Konkursantu sniegumus vērtēja dažādu jomu profesionāļi: Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, Latvijas Sporta Deju Federācijas biedrs, deju studijas D&D vadītājs Dmitrijs Morderers, Lolita Lipinska – profesionālā cirka māksliniece, deju studijas STOPTIME vadītājs Aleksandrs Lukša, Latgales džeza studijas vadītāja Inna Kralika, Daugavpils teātra aktieri Natālija Kotona un Vadims Bogdanovs, horeogrāfe Alise Matvejeva, cirka māksliniece Veronika Dedele, Jūlija Mihailovska – kompānijas Faberlic pārstāvniecības Daugavpilī direktore.

Pēc žūrijas lēmuma konkursa galvenā balva Grand Prix un naudas prēmija 100 eiro apmērā tika piešķirta Rolandam Kļavinskim. Pateicamies visiem Rolanda atbalstītājiem un novēlam, lai šī uzvara kļūtu par lielisku motivāciju sevis pilnveidošanās ceļā!

Ozolnieku novada sociālie darbinieki smeļas pieredzi Daugavpils novadā