Izcilie vieglatlētu starti LVS/SPORTLAND KAUSA izcīņā

Izglītība

2023.gada 27.maijā Saldū notika tradicionālo vieglatlētu sacensību LVS/SPORTLAND KAUSS 2023. Latvijas kausa sacensību mērķis ir popularizēt un attīstīt vieglatlētiku Latvijā un gatavot jaunus sportistus dalībai starptautiska līmeņa sacensības. Ļoti veiksmīgi nostartēja  trenera Dmitrija Hadakova  audzēkņi.

2007.g.dz.un vecāki grupā Ksenija Kozlova startēja pirmo reizi. Viņai vēl ir  tikai 15 gadi, bet startēja pieaugušo vecuma grupā 400m skrējienā, sasniedza lielisku rezultātu 57,87 sek un izcīnīja sudraba medaļu. Ksenijas rezultāts ir labākais U-18 vecuma grupā Latvijā.

U-16 vecuma grupā Nikita Nazarovs 100m skrējienā izcīnīja zelta medaļu un parādīja brīnišķīgu rezultātu 12,16 sek. Anna Griņeviča 400m skrējienā sasniedza savu personisko rekordu un ieņēma 2. vietu, uzrādot rezultātu 1:01,64 sek. Vēl gribētos atzīmēt  Jeļizavetas Jelaginas lielisko rezultātu 400m skrējienā 1:04,26 sek.

Direktora vietniece izglītības jomā Jana Hadakova

Vecāku talka Ilūkstes PII "Zvaniņš"