Instrumentālā ansambļa dalība akordeonistu festivālā

AKTUĀLI

No 26. līdz 27. oktobrim Naujenes Mūzikas un mākslas skolas instrumentālais ansamblis (Elizabetes Siņeviča, Diāna Siņeviča, Kristaps Bicāns un Olga Jukuma), piedalījās II Starptautiskajā akordeonistu konkursā-festivālā (Viļņa, Lietuva). Konkursu organizēja sadarbības partneris - Jaunās Viļņas mūzikas skola. Konkursā piedalījās dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas un Serbijas.

Kolektīvs godam pārstāvēja Daugavpils novadu un savu Mūzikas un mākslas skolu, kā rezultātā ieguva Diplomu par III vietu. Ansambļa vadītāja ir akordeona spēles skolotāja un akordeonistu orķestra diriģente Tatjana Jukuma.

Ansambļa dalībniekiem bija iespēja paklausīties un iepazīties ar citu valstu mūziku un pārņemt muzikālo pieredzi. Jau ļoti drīz, decembrī, ansamblis piedalīsies Starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā Baltkrievijā, kur iepriekšējā reizē izcīnīja Diplomu par I vietu.

Gļeba Beļajeva dalība starptautiskajā klavierspēles konkursa žūrijas darbā