Godalgotas vietas valsts konkursa finālā

AKTUĀLI

12. februārī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa fināls. Konkursu reizi četros gados rīko Latvijas Nacionālais Kultūras centrs, tā norisē paredzētas III kārtas. Pēc I kārtas, ko rīko katra mūzikas skola, un II kārtas rezultātiem Latvijas reģionu centros fināla cīņai tiek izvirzīti paši spēcīgākie jaunie akordeonisti no visas Latvijas. Šogad konkursa finālam tika izvirzīti divi Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi – Daniels Bitenieks (skolotāja Anna Grigorjeva) un Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova). Sīvā cīņā Diplomu par 3. vietu ieguva Daniels Bitenieks, savukārt Rolands Kļavinskis kļuva par uzvarētāju savā grupā, izcīnot Diplomu par 1. vietu.

Ziemas prieki Sventē