Gatavošanās Helovīnam Medumos!

AKTUĀLI

Mistiska atmosfēra valdīja Medumu Tautas namā 26. oktobrī - noslēpumaina mūzika, izgaismotais ķirbis un “šausmīgi" mīļi dekori.

Ciemos ieradās kupls skaits bērnu no Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” (pulciņi “Tehniskā modelēšana” un “Veidošana”), lai padalītos ar savu pieredzi  un iemācītos kaut ko jaunu. Arī vietējo bērnu atnāca daudz. Visi  bērni tika sadalīti trīs grupās, kas  draudzīgi komunicēja savās komandās. Medumu Tautas nama pārstāvji  un BJC “Jaunība” skolotājas Anfisa Labute un Marina Bojarova piedāvāja bērniem dažādus dekorus no parastiem materiāliem. Radošajā darbnīcā katrs izgatavoja sev gan sikspārņus, gan ķirbjus, gan svētku maskas. Pēc darba visi atpūtas pie tējas galda ar cepumiem. Pasākums beidzās ar spēlēm un nopelnītajiem saldumiem.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Anita Drozdova
Kultūras darba vadītāja
mob.+371 27095164
e-pasts: tautas.nams@medumi.lv
medumi.lv

Jaunieši piedalījās projekta “Pasaules ap mums” konferencē