Filmas “Kolektīvs” izrāde Bebrenes dzirnavās

AKTUĀLI

Šā gada 6. jūlijā plkst. 19.00 aicinām doties uz Bebrenes dzirnavām, kur varēsiet noskatīties dramērijas žanra antoloģiju "KOLEKTĪVS".
Tā sastāv no četrām īsfilmām, kuras stāsta par Dziesmu un Deju svētku kustības cilvēcīgo daļu.

Scenārijs balstīts patiesos notikumos, jo reālā dzīve ir krāšņāka par jebkuru kino scenāriju. Katrai īsfilmai ir viens centrālais notikums jeb stāsts, kā arī viens vai vairāki galvenie varoņi, kuri stāsta laikā kaut ko saprot vai – tieši otrādi – beigās vairs nesaprot neko. Katru īsfilmu veido cits režisors ar savu neatkārtojamu rokrakstu – Aiks Karapetjans, Edgars Kaupers, Oskars Rupenheits, Aivars Čivzelis, bet aizkadru īsfilmu veidojis Māris Lagzdiņš.

Garums: 1 h 17 min
Ieejas maksa: 2 eur
Treileris:

Sportiski un atraktīvi Līgo svētki Medumos!