Ēnu diena Zemkopības ministrijā – jaunieši iepazīstas ar zemkopības ministra Kaspara Gerharda darbu

AKTUĀLI

6. aprīlī, visā Latvijā jau divdesmito gadu norisinājās Ēnu diena. Tas laikā jauniešiem bija iespēja tikties ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu un iepazīties ar ministra darbu, kā arī uzzināt plašāk par Zemkopības ministrijas kompetencē esošajiem jautājumiem un pārrunāt nozares aktualitātes.

Zemkopības ministru un ministrijas ekspertus ēnoja septiņi jaunieši no Vaboles vidusskolas Augšdaugavas novadā, Jelgavas valsts ģimnāzijas, kā arī Rīgas valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas 92. vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards: "Latvijas jaunieši ir mērķtiecīgi, motivēti un zinātkāri. Par to šodien pārliecinājos tiekoties ar jauniešiem no Rīgas, Jelgavas un Augšdaugavas novada. Lai nākotnē izdodas atrast sev piemērotāko profesiju, kurā realizēt savas zināšanas un talantus!"

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un iepazīstas ar sevi interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. 

30. aprīlī - Lielā talka