Eiropas sporta nedēļa Lāču pamatskolā

Izglītība

No 26. līdz 30. septembrim visā Latvijā notika Eiropas sporta nedēļa. Šīs nedēļas ietvaros arī Lāču pamatskolas skolēni pierādīja cik viņi ir sportiski un atraktīvi. Visu nedēļu viņi aktīvi piedalījās dažādās sporta aktivitātēs: skolēni pārbaudīja savus spēkus basketbola bumbas mešanā grozā, šķīvju mešanā mērķī un stafetēs. Stafešu laikā skolēni ne tikai centās uzvarēt un noskaidrot kura komanda ir visveiklākā un ātrākā, bet arī uzmundrināja viens otru. Visi aktivitātes uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām un saldām balvām.

Eiropas sporta nedēļa pierādīja, ka mūsu skolēni ir ļoti sportiski, aktīvi un gatavi vienmēr atbalstīt klasesbiedrus. Mūsu skolas skolēniem šīs nedēļas aktivitātes radīja daudz pozitīvu emociju un iedvesmoja uz jauniem sporta sasniegumiem.

Jūlija Semjonova

10. oktobris-Pasaules psihiskās veselības diena