Eiropas Jūdze Naujenes PII “Rūķītis”

AKTUĀLI

Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un kultūras asociāciju (ISCA) piedāvā jaunu aktivitāti – Eiropas jūdze (European mile).

Kāpēc tieši jūdze?

Eiropas jūdze ir jauna iniciatīva, un aktivitātes norisināsies 5.jūnijā vairākās Eiropas un pasaules valstīs. Mēs piedāvājam katram iedzīvotājam veikt vismaz tik garu distanci (1 jūdze = 1,609 km), jo tieši šāda īsa un pieejama distance mudina cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Šo distanci var veikt skrienot, staigājot, nūjojot, skrituļojot utt. – jebkurā sev tīkamā veidā.

Arī mūsu iestāde piedalās pasākumā, un 1.jūnijā mazie un lielie pārvarējām 1 jūdzi …

Lai iziet visu distanci un iegūt balvas, bērniem nācās pārvarēt dažādus šķēršļus. Bērni soļoja, lēkāja, rāpoja un visi jautri nonāca līdz finišam!

Vita Franckeviča

6. jūnijā barikāžu dalībniekus aicina noformēt apliecības