Edvīns Hadakovs atzīts par Latvijas labāko vieglatlētu U-18 vecuma grupā

AKTUĀLI

Vēl vienu atzinību par lieliskajiem startiem 2019. gadā saņēmis Daugavpils novada sporta skolas audzēknis Edvīns Hadakovs. 30. janvārī, Rīgā, VEF Kultūras pilī norisinājās “Gada balva vieglatlētikā 2019” svinīgā pasniegšanas ceremonija, kurā tika pasniegti apbalvojumi vairākās nominācijās. Par aizvadītā gada Latvijas labāko vieglatlētu U-18 vecuma grupā (sportisti, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu) tika atzīts Edvīns Hadakovs.

Tas ir ļoti augsts mūsu sportista un viņa treneru darba novērtējums, jo sportistu panākumus šoreiz vērtēja ne tikai Latvijas Vieglatlētikas savienība, bet arī pirmo reizi bija iespēja savu balsi nodot par to vai citu sportistu arī vieglatlētikas speciālistiem un līdzjutējiem.

Edvīns 2019.gadā uzvarēja Pasaules skolu čempionātā trīssoļlēkšanā, kurš notika Splitā (Horvātija), izcīnīja augstāko vietu (6.) no Latvijas vieglatlētiem Eiropas Jaunatnes triālā Baku (Azerbaidžānā), kā arī četras reizes bija labākais Latvijas čempionātā. Edvīnu trenē mamma un tētis - Jana un Dmitrijs Hadakovi.

Latvijas vieglatlētikas čempionātā telpās U-14 vecuma grupā 3 godalgotas vietas