Dziesmu čempionātā sacentīsies ansamblis “Stage On” un Arnis Slobožaņins

Kultūra

Šodien, 22. aprīlī, plkst. 19.00 aicinām iesaistīties spēlē “Dziesmu čempionāts”. Pasākums noritēs Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” sociālā tīkla facebook.com profilā un tiks translēts tiešraidē.

Dziesmu dziedāšanā un grupu minēšanā piedalīsies divas komandas. Vienu komandu veidos DNKC “Vārpa” vokālā ansambļa “Stage On” dalībnieki un līdzjutēji, otras komandas priekšgalā būs grupas “Dabasu Durovys” līderis Arnis Slobožaņins un viņa fani.

Ikvienam skatītājam ir iespēja iesaistīties spēlē, tiešraides laikā zvanot uz studiju pa tālruni 654 35515, atbildot uz jautājumu un nododot savus nopelnītos punktus kādai no komandām.

Šodien visiem spēles dalībniekiem un skatītājiem ir iespēja piedalīties papildaktivitātē un laimēt Latgales plānošanas reģiona sagādāto īpašo balvu – lielu lietussargu. Jūsu uzdevums spēles laikā ir padalīties savā lapā ar Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” tiešraidi.  Pēc spēles tiks veikta izloze.

Pirmais dziesmu čempionāts notika 15. aprīlī. Tajā sacentās DNKC “Vārpa” jauktais koris “Latgale” ar dziedātāju Juri Ostrovski un viņa faniem. Pierādot kolektīva vienotības spēku,  čempionātā uzvarēja koris.

Daugavpils novada KC “Vārpa” tiešraides aizsākās, saņemot izaicinājumu no Riebiņu novada KC un Oskara Bērziņa. “Laivu” izaicinājumu tālāk nodevām Salas kultūras nama un Maijai Bataragai, kas 24. aprīlī piedāvās tiešraides pasākumu “Kaut kur dzirdēts” kopā ar grupa “Zelta jauda”.

Tiek plānots, ka DNKC “Vārpa” amatiermākslas kolektīvu sacensības turpināsies. Sekojiet līdzi informācijai un iesaistieties spēlē!

Anita Lipska
Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa”
Kultūras pasākumu organizatore

Juzefovas parks kļūst pievilcīgāks