Digitalizācijas diena Latgalē

AKTUĀLI

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas IT klasteri aicina Latgales ražojošos uzņēmumus piedalīties pasākumā “Digitalizācijas diena Latgalē”, kas tiešsaistē notiks 22. martā. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt Latgales uzņēmumus ar digitalizācijas aktualitātēm  un finansējuma iespējām dažādiem uzņēmumu digitalizācijas projektiem, kā arī piedāvāt iespēju tiešsaitē tikties ar IT ekspertiem, ar kuriem šos projektus varētu realizēt.  Pieteikšanās pasākumam: https://ieej.lv/digi-latgale

Jau šī gada laikā Latvijas uzņēmumiem būs pieejams Eiropas Savienības finansējums digitālai transformācijai vairāk kā 100 miljonu EUR apmērā. Piedāvātās atbalsta programmas ir visaptverošas un pakārtotas tieši uzņēmējdarbības konkurētspējas celšanai, un pasākuma laikā uzņēmēji tiks iepazīstināti ar plānotā finansējuma jomām un galvenajiem nosacījumiem atbalsta saņemšanā. Raisīsim skaidrību jautājumos "ko darīt, kā darīt, kad darīt", lai šīs iespējas netiktu palaistas garām, savukārt IT jomas eksperti, balstoties dažādu uzņēmumu pieredzes stāstos, atklās, kādi ir šī brīža lielākie izaicinājumi, kādi ir pieejamie risinājumi un kādus ieguvumus uzņēmumam spēj sniegt digitalizācija. Papildus prezentācijām, visas dienas garumā, uzņēmumu pārstāvjiem būs iespējams pieteikties uz privātām konsultācijām ar IT ekspertiem, lai pārspriestu uzņēmuma aktuālos jautājumus digitializācijas jomā un jau šobrīd sāktu veidot topošo projektu melnrakstus.

Pasākums notiks Eiropas Digitālās nedēļas Latvijā ietvaros. Šī ikgadējā kampaņa tiek rīkota visā Eiropā ar mērķi palīdzēt uzņēmējiem mācīties un gūt iedvesmu no tā, ko tehnoloģijas var sniegt viņu labā.

Pieteikties aicināti visu nozaru uzņēmumi un ikviens ar interesi par digitalizācijas norisēm! Pieteikšanās pasākumam šeit: https://ieej.lv/digi-latgale

Noslēdzies konkurss Naujene WIND 2022