Daugavpils novads pārliecinoši uzvar Ziemassvētku kausā volejbolā

Pagastu un pilsētu ziņas

2019.gada 22.decembrī Špoģu vidusskolas sporta zālē norisinājās Daugavpils novada Ziemassvētku kauss volejbolā. Turnīrā piedalījās 4 komandas – Daugavpils novads, Preiļi, Līksnas pagasta komanda un Skrudalienas pagasta komanda. Tika izspēlēts apļa turnīrs (katra komanda nospēlēja ar kādu citu komandu). Spēles notika līdz uzvarai 2 setos.
Turnīrā pārliecinošu uzvaru guva Daugavpils novads. Savukārt sīvākās cīņas norisinājās starp pārējām komandām. Otrajā vietā ierindojās Preiļu komanda, trešajā vietā Līksna un ceturtie palika Skrudalienieši.

Katrā komandā tika noteikti un apbalvoti labākie spēlētāji. Daugavpils novada komandā tas bija Devids Žolnerovičs, Skrudalienas komandā Aleksandrs Avdejevs, Līksnas komandā Juris Motivāns, savukārt Preiļu komandā labākais bijis Artūrs Meluškāns.

Priecājamies, ka volejbols mūsu novadā kļūst arvien populārāks! Ceram, ka šis turnīrs kļūs par labu tradīciju, un, ka tas arī turpmāk tiks izspēlēts katru gadu pirms Ziemassvētkiem.

Visiem novada sporta līdzjutējiem, komandu spēlētājiem un iedzīvotājiem novēlam Gaišus, Priecīgus Ziemassvētkus un notikumiem bagātu Jauno Gadu!

Medicīniskā palīdzība Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienu laikā