Dāmas uzvar arī Cēsīs

Pagastu un pilsētu ziņas

Sestdienas pēcpusdienā Daugavpils novada basketbolistes viesojās Cēsīs, kur tikās ar vietējo komandu “Cēsis vieno 30”. Maksibasketbola līgas sezonas kārtējā spēlē Daugavpils novada dāmas bija pārākas, pārspējot mājinieces ar rezultātu 54:44.

Pirmajā ceturtdaļā novada basketbolistēm izdevās iekrāt 9 punktu pārsvaru. Pārsvars samazinājās otrajā ceturtdaļā, un pārtraukumā dodoties rezultāts bija 27:25 Daugavpils novada labā.

Trešā ceturtdaļa aizritēja ļoti nerezultatīvi, komandas guva tikai pa sešiem punktiem. Viss izšķīrās spēles pēdējā ceturtdaļā, kad Daugavpils novada basketbolistēm izdevās iegūt izrāvienu pār 10 punktiem, kas tika nosargāts līdz spēles beigām.

Rezultatīvākās, kā jau ierasts, bija komandas līderes: I. Voroņko 16 punkti, D. Dauģe 13 punkti.

Spēles protokols

Uzvarot “Cēsis vieno” komandu, Daugavpils novads basketbolistes turnīra tabulā nostiprinājušās līderpozīcijās. Četrās spēlēs gūtas četras uzvaras.

Foto: Renārs Buivids (RB32)

Kaimiņu duelī uzvar Daugavpils novada basketbolisti