Dāmas pārliecinoši uzvar “Dobele”

Pagastu un pilsētu ziņas

Nedēļas nogalē Augšdaugavas novada dāmas uzvarēja pretinieces no Dobeles ar rezultātu 64:39 (15:7, 15:15, 23:7, 11:10). Sestdienas spēle bija pirmā mājas spēle novada komandai. Līdz šim izbraukumā tika aizvadītas trīs spēles Maksibasketbola līgā dāmu 30+ grupā, un tika gūtas divas uzvaras, bet tieši Dobelē tika piedzīvots zaudējums.

Lāču pamatskolas zālē izdevās gūt pārliecinošu uzvaru. Jau pirmajā ceturtdaļā mājinieces izvirzījās vadībā ar 15 pret 7. Otrā ceturtdaļa izvērtās līdzīgā spēlē (15:15).

Spēles turpinājumā Augšdaugavas novada komanda pilnībā pārņēma iniciatīvu, un palielināja rezultāta starpību. Spēles noslēgumā cīņa ritēja līdzīgi, bet mājinieču pārsvars bija pārliecinošs, lai svinētu uzvaru.

Novada komandā spēles rezultatīvākā spēlētāja – Kristīna Jefimenko kura guva 28 punktus un zem groziem izcīnīja 23 atlēkušās bumbas. Inga Voroņko pievienoja 14 punktus, Olga Lakomko-Ulpe – 7 punkti. Viesu komandā 23 punktus guva Dita Krecere.

Priecīgas Lieldienas!