Cauri Daugavpils novadam vīsies Gaismas ceļš

AKTUĀLI

Sagaidot 2020. gada vasaras Saulgriežus, apkārt Latvijai pa 1836 ceļu, kas vijas pa Latvijas (pie)robežu, tiks nestas Gaismas lāpas – izgaismojot Latviju, veidojot Gaismas un mīlestības ceļu.

Apvienojoties 1836, Stirnubuks.lv komandām, Dinam Vecānam, kurš 2017. gadā apskrēja apkārt Latvijai, un brīvprātīgo tempa turētāju komandām, divas gaismu lāpas no Krāslavas uzsāks ceļu viena otrai pretī, lai nepilnu sešu dienu laikā 20. jūnija novakarē satiktos Kolkas ragā.

Skrējiens sāksies 16. jūnijā plkst. 10.00, 18. novembra laukumā Krāslavā. Tā dalībnieki mainīsies aptuveni ik pēc 20 km, nododot lāpu cits citam, nodrošinot Gaismas ceļa nepārtrauktu ritējumu, vijoties ap Latviju. Skrējiens notiks pa 1836 ceļu, kas 2018. gadā tika dāvāts Latvijai tās simtgadē.

Daugavpils novadā Gaismas ceļš vīsies cauri Lielbornei, Silenei, Demenei un Ēģiptei.

Kopumā Gaismas ceļā dosies 46 vienības pa Ziemeļu pusi un 41 pa Dienvidu pusi, iededzot 87 ugunskurus un izgaismojot Latviju.

Dalība akcijā “Gaismas ceļš” ir bez maksas.

Informācija par pieteikšanos un ceļa karte atrodama šeit:

https://www.stirnubuks.lv/zurnals/gaismas-cels-latvijai/?fbclid=IwAR3cI9iOPzCdbx6_KRiJYc2-RGeL7ZB46ciHkGGEpW-1WSMV9hwwBuhfomA

Plenērs "Medumu parks"