BK Daugavpils novada basketbolistes sagrauj pretinieces no Līvāniem

Sports

2019.gada 1.decembrī Lāču pamatskolas sporta zālē notika Maxibasket līgas spēle sievietēm starp BK Daugavpils novads 30 un Līvāni 35 komandām. Daugavpils novada komanda pārliecinoši sagrāva pretinieces ar rezultātu 70:24. Mūsu basketbolistes dominēja visas spēles laikā un parādīja pārliecinošu spēli.

Daugavpils novada komandas punktu pārākums saglabājies visās ceturtdaļās. Jau pirmajā ceturtdaļā bija pārliecinošs pārākums par 10 punktiem (17:7). Arī otrajā ceturtdaļā saglabājies stabils punktu pārsvars Daugavpils novada basketbolistēm (18:4). Iemesto punktu ziņā visrezultatīvākā mūsu komandai izvērsusies trešā ceturtdaļa (23:6). Spēles noslēdzošā daļa beidzās ar 5 punktu pārsvaru mūsu komandai (12:7).

Daugavpils novada komandas rezultatīvākās spēlētājas: Santa Kotele – 18 punkti, Inga Voroņko 16 punkti
Spēles protokols 

Bērni veidoja savu Ziemassvētku pārsteigumu