Biedrība “OLIVIJA” aicina piedalīties forumā

AKTUĀLI

Biedrībai “Daugavpils lietišķo sieviešu klubs OLIVIA” šī gada novembrī paliek 20 gadi. Organizācijas laikā gūta liela pieredze sabiedriskajā darbā.

Ja arī Jūs aktīvi  iesaistāties  sabiedriskajās kustībās, veicat  uzlabojumus  reģiona vai kopienas dzīvē, darbojoties nevalstiskās organizācijās vai veicat brīvprātīgo darbu  un vēlaties dalīties pieredzē un apzināt Latgales sieviešu vēlmes un cerības, aicinām jūs piedalīties Forumā “Sievietes loma mainīgajā pasaulē”.

Foruma darbā piedalīsies Saeimas deputāti un pašvaldību darbinieki, aktīvi sabiedrisko kustību un  uzņēmējdarbības pārstāvji.  Paneļdiskusijās,  ko vadīs eksperti, tiks apspriestas šādas  tēmas:

- Sieviete uzņēmējdarbībā;

- Sievietes loma vietējā kopienā;

- Sievietes veselība.

Foruma sadaļas “Sievietes veselība” ietvaros plkst. 14:00 notiks informatīvs pasākums veltīts onkoloģijas slimību profilaksei. Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā”,  Nr. 9.2.4.2/16/1/070, ietvaros.

Foruma norises laiks  un vieta: 2019 .g. 1. novembrī (piektdiena), Daugavpils novada kultūras centrs “Vārpa”.

Lūdzu paziņot par savu piedalīšanos uz e-pasta adresi: gorkina@inbox.lv, vai zvanot uz tālruņiem: 29476204 (Irīna Gorkina), 29435400 (Vasilisa Pudovkina).

Ineses Minovas mākslas darbu personālizstādes “Ļauties sapnim” atklāšana