Bezmaksas e-grāmatas, e-avīzes, audio un filmas vācu valodā – Digitālā bibliotēka Onleihe

Kultūra

Bezmaksas e-grāmatas, e-avīzes, audio un filmas vācu valodā - Digitālā bibliotēka Onleihe

Digitālā bibliotēka Onleihe bez maksas piedāvā vairāk nekā 23 000 medijus vācu valodā - aktuālas Vācijas dienas avīzes un žurnālus, materiālus vācu valodas apguvei, grāmatas pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, nozaru literatūru un rokasgrāmatas, filmas, mūziku un klausāmgrāmatas. Daudzpusīgs piedāvājums katrai gaumei.

Detalizēta informācija par digitālo bibliotēku Onleihe pieejama saitē www.goethe.de/latvija/onleihe. Lapā atrodamas arī pamācības, kā ar dažādām ierīcēm (dators, iOS, Android) soli pa solim izmantot servisu.

Informāciju sagatavoja: Zigrīda Murovska Leiterin / Vadītāja Information & Bibliothek / Informācija & Bibliotēka Goethe-Institut Riga Torņa iela 1 Rīga, LV-1050 Tel. 371 67 508190 Fax +371 67 323999 zigrida.murovska@goethe.de www.goethe.de/latvija Marina Baranovska Daugavpils novada bibliotēku metodiskā centra vadītāja Mob.: 26548693

VID izmaksās dīkstāves pabalstus arī pašnodarbinātajiem, nepilnas slodzes darbiniekiem