Bezmaksas apmācības nākotnes līderiem

Jaunatnei

Latvijas jaunieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem, vēl līdz š.g. 1.augustam, aicināti pieteikties jau tradicionālajai SSE Riga Jauno līderu akadēmijai (Future Leaders Academy). Šo bezmaksas apmācību programmu finansiāli atbalsta Zviedrijas vēstniecība Latvijā un Zviedru institūts. Apmācību programmas laikā ir paredzēts tikties un diskutēt ar Latvijas labākajiem žurnālistiem, politiķiem, biznesa un sabiedrības līderiem. Jauno līderu akadēmiju 8. septembrī ar sarunu par dzīvi, politiku un līderību atklās projekta patrons - Latvijas Valsts prezidents (2007. -2011.) Dr. Valdis Zatlers.  

Jauno līderu akadēmija 2023 norisināsies piecas nedēļas nogales septembrī un oktobrī. Apmācības būs saistītas ar Latvijas un pasaules problēmu padziļinātu izzināšanu, kā arī ar līderības un komunikācijas prasmju attīstību. Pieredzējušu pasniedzēju vadībā jauniešiem notiks praktiskās darbnīcas par ideju prezentēšanu, publisko runu, argumentāciju, kā arī medijpratību.

“Ja Tevi interesē notiekošais pasaulē, saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem un ekspertiem, kā arī esi gatavs pilnveidot savas līderības un komunikācijas prasmes, vai gluži pretēji, - uzskati, ka jau tagad esi līderis, un vari savā pieredzē dalīties ar citiem – piesakies Jauno līderu akadēmijai,” aicina programmas direktore Ieva Birka.

Pieteikties Jauno līderu akadēmijai var līdz 2023. gada 1. augustam (ieskaitot) iespējams vietnē:

https://forms.gle/guQNDBPp2RtRzL726

Apmācības notiks Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga), Strēlnieku ielā 4a, Rīgā. Darba valoda ir latviešu ar atsevišķām lekcijām angliski.

Svarīgas atbildes ap un par prasībām izglītībai namu pārvaldīšanā