Bērnu vasaras nometne “Veselīgais piedzīvojums” Locikos

AKTUĀLI

No 17. –21.jūlijam Locikos norisināsies bērnu vasaras nometne “Veselīgais piedzīvojums”, kuras ietvaros norisināsies dažāda veida veselīgo dzīvesveidu veicinošās aktivitātes bērniem no 6 – 10 gadu vecumam. 🎯
✅Dalība nometnē ir bezmaksas. Nometne darbosies no plkst. 8:00 – 17:00. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastis, pusdienas un launags. Programmā – deju meistarklases, sportiskas aktivitātes, veselīga ēdiena pagatavošanas meistarklases, nodarbības ar psihologu, lekcijas par zobu higiēnu un daudz kas cits.
‼️‼️Vēršam uzmanību, ka nometne paredzēta tikai Augšdaugavas novadā deklarētiem bērniem. ‼️‼️
❇️Pieteikties nometnei iespējams, aizpildot pieteikuma anketu līdz 3.jūlijam, (ieskaitot) https://forms.gle/TRbv3owm8eRhkRgZ8

Nometne “Jauno makšķernieku skola” Silenē