Augšdaugavas novads pārstāvēts izstādē “Riga Food 2022”

AKTUĀLI

No 8. līdz 10. septembrim Rīgā, Ķīpsalā, norisinājās starptautiskā pārtikas izstāde “Riga Food 2022”, kurā piedalījās 400 pārtikas uzņēmumi no 25 valstīm. Lai atbalstītu sava novada uzņēmējus, izstādē tika izveidots Augšdaugavas novada pašvaldības kopstends. Tajā mūsu novada pārtikas ražotāji priecēja izstādes apmeklētājus ar savu produkciju. Šogad izstādes apmeklētāji varēja nobaudīt un iepazīties ar  mūsu novada uzņēmumu SIA “KAZANOVA”, SIA “Lauksaimnieka gardumi”, zemnieku saimniecības “Līdumi”, atpūtas kompleksa “Lielbornes muiža”  un  ģimenes uzņēmuma “Dvietes īstais lauku saldējums” piedāvājumu.

Jau tradicionāli starptautiskās izstādes “Riga Food ” atklāšanas pasākumā notika izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursu uzvarētāju apbalvošana. Arī šogad tika apbalvoti augstas kvalitātes piena, medus un maizes konkursa uzvarētāji, starp kuriem balvu par 3. vietu medus konkursā ieguva Augšdaugavas novada zemnieku saimniecības “Līdumi” saimniece Gunta Some. Apsveicam!

Daudz laimes dzimšanas dienā, Mācītāj!