Augšdaugavas novada amatnieki aicināti iepazīstināt ar savu suvenīru produkciju

AKTUĀLI

Augšdaugavas novads ir bagāts ar talantīgiem cilvēkiem, kuri veido dažādus izstrādājumus no koka, māla, dažādus pinumus, adījumus un citas interesantas un skaistas lietas. Tieši tāpēc Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” laipni aicina katru novada meistaru iesūtīt savu suvenīru piedāvājumu, kas varētu būt interesants un pieejams tūristiem, kā arī Augšdaugavas novada viesiem. Preces tiks pārdotas vairākos novada muzejos, kā arī nesen atklātajā Ilūkstes Tūrisma informācijas punktā.

Lūdzam amatniekus aizpildīt informāciju par sevi un saviem izstrādājumiem ŠEIT vai sazināties ar mums pa tālr.: (+371) 654 76748, 29431360, vai
e-pastu: turisms@augsdaugavasnovads.lv.

Augšdaugavas novada kultūras jomas darbinieki devās pēc jauniem iespaidiem un idejām uz Aizkraukles novadu