Atpūtas pasākums “Skaista mīlestība”

Kultūra

14. februārī Maļinovas pagasta saieta namā noritēja Valentīndienai veltīts svētku pasākums. Koncertā uzstājās ciemiņi no Daugavpils - duets “Resnički” Tatjanas Bogdanovas un Regīnas Rodikovas izpildījumā. Klausītāji duetu uzņēma ar vētrainiem aplausiem. Dziedātājas iepriecināja klausītājus ar romantiskām dziesmām par mīlestību. Koncertā uzstājās arī Maļinovas pagasta pašdarbnieki, vokālā interešu grupa “Ivuški”, soliste Zoja Markelova, kā arī jauniešu deju kolektīvs “Druvāni”. Pēc koncerta turpinājās atpūtas vakars sveču gaismā. Dejas un jautri konkursi neļāva pasākuma apmeklētājiem garlaikoties. Atpūtušies, labā noskaņojumā un ar interesantām dāvanām pagasta iedzīvotāji devās mājup.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā!

Saieta nama vadītāja Natālija Davidova

Jaunieši izsaka viedokli par svarīgām jomām