Anna Jegorova nominēta kā labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019. gadā

AKTUĀLI

Labklājības ministrija no š.g. 2. līdz 31. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019”.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus, popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Pretendenti tiek izvirzīti un vērtēti šādās nominācijās:

Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019” tiek pārstāvēts arī Daugavpils novada Sociālais dienests – Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova.

Tāpat konkursā piedalās Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore Iveta Sietiņsone, Skrundas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore Anda Vītola, Gulbenes novada Sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs, Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Dienas centra personām ar garīgās attīstības traucējumiem vadītāja Maija Agatina.

Daugavpils novada Sociālais dienests aicina ikvienu novadnieku piedalīties balsošanā un atzīmēt viņuprāt labāko no izvirzītajiem kandidātiem. Izdarīt to ir viegli - ir nepieciešams pāriet šajā saitē, un, ierakstot savu vārdu, uzvārdu un e-pastu, nobalsot!

Konkursu Labklājības ministrija īsteno sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju. Konkursa uzvarētāju apbalvošana tiks organizēta 2020.gada martā.

Ar detalizētāku Konkursa norises kārtību un kritērijiem var iepazīties šeit.

Reiz Ziemassvētkos...