Ak, bagāti Lieldiensvētki!

Kultūra

Lielas dienas, Lielas dienas, Cepiet raušus krāsnīņās;

Raudziet alu, vāriet olas, lai es varu priecāties!

Skaistajā Lieldienu pavasara dienā, 17. aprīlī Maļinovas pagasta Saieta namā un pie saieta nama laukumā norisinājās pasākums “Ak, bagāti Lieldiensvētki!”.

Pasākumā piedalījās Maļinovas saieta nama vokālā grupa “Ivušķi”, vadītāja Natālija Davidova, kuri uzstājās ar dziesmām “Iesim blakus”, “Vecās dzirnas” un “Дружба”. Ar savu priekšnesumu iepriecināja arī Maļinovas saieta nama jaunākais kolektīvs – bērnu vokālais ansamblis “Avenes”, vadītāja Tatjana Zviceviča. Visi kolektīvi dziedāja skaistas pavasara dziesmas. Liels paldies ansambļiem “Ivušķi” un “Avenes” par skaistajām dziesmām.

Ar četrām ātrajām un jautrajām dejām publiku iepriecināja jauniešu tautas deju kolektīvs “Druvāni”, vadītāja Antra Dombrovska.

Liels paldies Maļinovas pagasta saieta nama jauniešu tautas deju kolektīvam “Druvāni” par aizraujošajām dejām.

Vadītāja pasākuma laikā, lasīja lieldienu dzejoļus un vēlējumus, minēja interesantas un jautras mīklas, kā arī organizēja konkursus, kuru uzvarētāj saņēma balvas. Visu programmu vadīja Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja Natālija Davidova.

Visi skatītāji un dalībnieki aizraujoši pavadīja laiku pozitīvā un svinīgā lokā.

Paldies visiem skatītājiem un pasākuma dalībniekiem par piedalīšanos pasākumā “Ak, bagāti Lieldiensvētki!”.

Informāciju sagatavoja: Maļinovas pagasta Saieta nama vadītāja Natālija Davidova.

Izstāde "Ienāc pasakā!"