Aizvadītas pašvaldības darbinieku Ziemas sporta spēles

AKTUĀLI

15. februārī Lāču pamatskolā norisinājās Daugavpils novada pašvaldības darbinieku sporta spēles. Tajā piedalījās 16 komandas: Daugavpils novada domes deputātu, Daugavpils novada domes darbinieku komanda, ka arī Ambeļu, Demenes, Kalkūnu, Kalupes, Līksnas, Maļinovas, Medumu, Naujenes, Nīcgales, Salienas, Skrudalienas, Sventes, Vaboles un Višķu komandas. Sporta spēles ir lieliska iespēja pašvaldības darbiniekiem ne tikai lietderīgi pavadīt laiku, bet arī atpūsties. Sacensības noritēja 10 dažādās sporta disciplīnās (braukšana ar mašīnu, kērlings ar bumbu, basketbola metieni, labirints, cilindru pārnešana, bumbiņu ripināšana pa renēm, bumbiņu mešana mērķī, bumbas izsišana un komandu stafete).

Ja sacensību gaitā komandu emocijas mēdza būt dažādas, tad starpbrīžos, neskatoties uz nogurumu,  zālē bija jūtama viegla un nesaspringta atmosfēra. Sastaptie komandu dalībnieki saka, ka galvenais ir piedalīties, jo pārsvarā sacensību veidi bija domāti komandām, un tikai 2 sporta veidi bija individuālie, kam nepieciešama liela kolektīva saliedētība. Tāpat komandas atzīmē pasākuma kompakto un vienlaikus saturīgo organizēšanu.

Kērlingā ar bumbu 1. vietā ierindojās līksnieši, bumbiņu mešanā mērķī pārāki izrādījās sventieši, bumbas izsišanā uzvarēja Višķu komanda, komandu stafetē stiprākie bija Daugavpils novada domes darbinieki. Naujenes komanda bija stiprākā 5 sporta veidos: braukšanā ar automašīnu, labirintā, konusu pārnešanā, bumbiņu ripināšanā pa renēm un basketbola metienos.

Kopvērtējumā 3. vietu ieņēma Daugavpils novada domes darbinieku komanda, 2. vietu ieguva komanda no Sventes, savukārt 1. vietu ieņēma mājinieki – Naujenieši!

Pasākums notika projekta ”Pasākums vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

REZULTĀTU TABULA

Sapņu piepildījums