Aicinām piedalīties novada konkursa “Saimnieks 2022” aptaujā!

AKTUĀLI

👉Augšdaugavas novadā šogad tradicionāli norisinās konkurss “Saimnieks 2022” ar mērķi apzināt un godināt Augšdaugavas novada uzņēmumus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, rada pievienoto vērtību, ražo unikālus produktus un piedāvā pakalpojumus, ievieš jaunas tehnoloģijas, īsteno videi draudzīgu ilgtspējīgu saimniekošanu, ir ieguvuši atpazīstamību pašmāju un starptautiskajā tirgū, tādējādi popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus un stiprinot lokālpatriotismu un piederības sajūtu Augšdaugavas novadam. 

➡Aicinām Jūs no 1. līdz 28. augustam nobalsot par vienu no pretendentiem nominācijā “Gada populārākais uzņēmums – iedzīvotāju simpātija”.  

Informējam, ka balsot var vienu reizi un par vienu no pretendentiem!

Aptauja


Norisinās konkurss “Saimnieks 2022”