6. jūnijā barikāžu dalībniekus aicina noformēt apliecības

AKTUĀLI

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība aicina barikāžu dalībniekus reģistrēties un saņemt statusa apliecības. Apliecība ir dokuments, kas apliecina barikāžu dalībnieka statusu un ir paredzēta uzrādīšanai Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestādēs saskaņā ar likumu „Par 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu”.

6. jūnijā no plkst. 10.00 Augšdaugavas novada pašvaldības centrālajā administrācijā Rīgas ielā 2, Daugavpilī, 1. stāvā un no plkst. 13.30 Ilūkstes pilsētas administrācijas sēžu zālē Brīvības ielā 7, Ilūkstē, 2. stāvā biedrība veiks izbraukuma reģistrāciju. Lai reģistrētos un saņemtu apliecību, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), valsts apbalvojuma „1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīme” apliecību vai Pateicības rakstu par dalību barikādēs 1991. gada janvārī un augustā (oriģinālu, atvasinājumu vai dublikātu). Fotografēšana apliecībām tiks veikta uz vietas.

Vairāk par apliecībām lasāms ŠEIT.

Dobelniekus pārsteidz Augšdaugavas novada pieredze mobilās brigādes izveidē