24. septembrī norisināsies kvesta spēle “Ar saknēm Kalkūnē”

AKTUĀLI

Kvesta spēle “Ar saknēm Kalkūnē” norisināsies 24. septembrī Kalkūnē, teritorijā netālu no jauniešu centra (Jubilejas ielā 4, Kalkūnē). Piedalīties kvesta spēlē var no plkst. 13:00 līdz 17:00. Aktivitātes laikā aicinām ik katru doties dabā, lieliski izklaidēties un iepazīt Kalkūnes pagasta vēsturi kopā ar mums.

Kvesta uzdevums ir atrast visus noslēptos 15 QR kodus, atšifrēt katru QR kodu un izpildīt pareizi visus uzdevumus. Pirms doties kvesta spēlē, jums ir jāpārliecinās, vai jūsu viedierīce nolasa QR kodus, vai jāielādē kāda no QR kodu nolasīšanas programmām. Neaizmirstat, ka jums būs nepieciešams interneta pieslēgums, lai izpildītu uzdevumus. Reģistrēties kvesta spēlei “Ar saknēm Kalkūnē” var 24. septembrī no plkst. 13.00 Kalkūnes jauniešu centra telpās, Jubilejas ielā 2. Katru dalībnieku, kurš izpildīs visus kvesta uzdevumus, saņems Kalkūnes jauniešu centra jauniešu sagatavoto nelielu balvu.
Kvesta spēle tiek organizēta Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Kopā” ietvaros.
Sīkāku informāciju par kvesta spēli “Ar saknēm Kalkūnē” vari saņemt, rakstot uz e-pastu natalija.polovaja@augsdaugavasnovads.lv vai andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv, vai zvanot pa telefonu  +371 28469958
Projektu “KOPĀ” līdzfinansē Eiropas Savienība🇪🇺. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Nekustamo īpašumu izsole 25.10.2022.